Ventilimi

Shitet nga: Driton 29 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ventilim i perdorur por i mirembajtur mire
Motori ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim