Vitrin Horizontale per qebaptore dhe Fast Food ..

Shitet nga: Prizren 17 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
vitrin per qebaptore ,fast food dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim