Vitrin Horizontale per qebaptore ose Fast Food

Shitet nga: Prizren 04 Mar 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Vitrin Horizontale per qebaptore,,sallata ose fast food
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim