Vitrin horizontale

Shitet nga: Sejdi 09 Maj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes vitrin horizontale per mish te fresket e pershtatshme per restaurante ,qebaptore Gjatsia 2m
ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim