Vitrina per ftofje

Shitet nga: Bekim Halimi 04 Maj 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Vitrine per ftofje 1.5 m. Ne gjendje te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim