Vitrina

Shitet nga: arsim zyba 13 Tet 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR   600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet vitrina per mbajtjen e gjellrave te ngrohta me kapacitet per 6 vende e perdorur shum pak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim