furra per pica me rym 66x66 cm 4+4 pica 32 cm rosf

Shitet nga: furra 19 Maj 04:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 045 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
MA KVALITET PREJ FURRAT ITALIANE
2 VJET GARANCION TREJA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim