shes aparatin per pula

Shitet nga: fisnik 23 Maj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes aparatin per pula ne gjendje perfekte me plin kapaciteti 8pula shum i ruajtur me qmim tvolitshem per me shum kontaktoni ne kta numra 045-678-922 049-676-986 ose ne viber +38345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim