shes frigorifer banak

Shitet nga: fisnik 23 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes 2 frigorifera banak ne gjendje perfekte te ardhur nga gjermania per me shum info kontaktoni ne keta numra 045-678-922 ose 049-676-986 ose ne viber +38345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim