shes makin te kafes

Shitet nga: xxx 12 Tet 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes makin te kafes per ma shum info muni me shkrujt viber +38649880507
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim