shitet aparati per akull

Shitet nga: fisnik 23 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aparati i akull ne gjendje perfekte shum i ruajtur per me shum info na kontaktoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim