shitet aspiratori profesional per restorante

Shitet nga: fisnik 23 Maj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aspiratori profesional per restaurante me motor ne gjendje perfekte qmimi volitshem per me shum info na kontaktoni ne ket numer 045-678-922 ose viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim