shitet lirrre invertari koplet per resturant

Shitet nga: raman 01 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Inevertari esht e perdorne 15 tavolina teras koplet 10 tavolina koplet 4 friza dhe skar me plin furr pica fontan limunades plazma telivizor friz sallates makin mishit makin dunerit 4 tabella rekalames tavolina e punes e rosfaj e shumm tjer plus agregat 15 kg vallt plus sende tjert po vec komplet shite invertati me qmim shum lirrrrrrrr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim