shitet makina per bluarjen e mishit

Shitet nga: xxx 30 Mar 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet komodina me enlares dhe frigorifer per qebaptore, komodina ka edhe reklamat mbrapa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim