shitet paisja per terjen e gotave

Shitet nga: fisnik 20 Maj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet paisja per terjen e gotave e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte per me shum info na kontantoni ne ket numer telefoni 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim