shitet vitrina me ngrohje per furra

Shitet nga: fisnik 23 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet vitrina me ngrohje per furra ne gjendje perfekte shum pak e perdorur e ardhur nga zvicra per me shum informata kontaktoni ne ket numer 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim