uuu sssshhhhiiitt u gezoft pronari i ri

Shitet nga: bleta 15 Mar 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aperat te kafes me mulli eshte ne gjendje te rregullt eshte me plin e ka pumpen e re eshte ashtu siq shihet ne foto mundeni me kontaktu edhe ne viber+37744149049. dhe i servisuet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim