uuuu sshhhitt flm merrjep

Shitet nga: bleta 04 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes carpiganin pothuajse i ri+recepta eshte ne gjendje te rregullt eshte ashtu siq shihet ne foto per me shume informata ne tel:044149049.Mundeni me kontaktu edhe ne viber ne tel:+37744149049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim