uuuu ssshhhiiittt eeee ggezoft pronari i ri

Shitet nga: bleta 15 Mar 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparat te kafes eshte me mulli e ka pumpen e re eshte ashtu siq shihet ne foto firma eshte faema.
Mundeni me kontaktu edhe ne viber+37744149049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim