INVERTARI PER BIZNIS

Shitet nga: SHPENDI 17 Jan 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
SHITET PAISJET PER BIZNIS TE GATSHEM PER PUNE JANE GJITHSEJ
6 PS3 ME QIP ME MULITIMAN ME UPDATE 4.76 KOMPLET ME KABLLA DHE PAISJET PERCJELLSE
JANE 17 KONTROLLERA A1 B1 DHE OFFICIAL TE GJITHE NE GJENDJE TE RREGULLET
JANE 4 TV GRUNDIG 42 INCH 2 PROJECTOR HD.12 ULSE NE STIL TE BANANES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim