Frigorifer per market

Shitet nga: gani 05 Mar 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
asht frigorifer rreth 3.8 metra i gjat asht sistem i klimes motorin e ka jasht asht shum i pershtatshem per market dhe mishtore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim