Furra Shitet Me Paisjet E Saj

Shitet nga: Mejdi 21 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet furra 96 buk, Mikseri, Vaknerica, M'presja e bukes, Tavolina, Dy kulica per buk dhe nje per kifle, Rafte per buk, Fizat per kifle edhe byrek.
Te gjitha jane ne gjendje te rregullt.
Faleminderit per Mirkuptimin.
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim