Inventar komplet per qebaptore

Shitet nga: ergim sadikaj 25 Shk 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes inventarin per qebapatore dhe gjeneratorin 6 kilovat

pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim