Inventar per super market

Shitet nga: Muhamer 10 Jan 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes invetarin per super market jon ne gjendje shum te mir jan te mirmbajtur paster

Friz 3copa per ngrirje

2 Peshore digjitale prodhim korean deri 30kg

3 klima 18she te markes Mitsubish

2 perder per te dera mos me lon depertimin e ajrit me dal jasht dhe me hy brenda

1 kumore 3tona

Gjeneratori 30kw diesel ndrrim i mundshem me vetur vler deri 5mi euro

Bar Code per shitje te artikujve
Qmimi sipas marveshjes........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim