Kuklla per butik

Shitet nga: kushtrim 24 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes kukullat per butik. kam kukulla komplet dhe gjysem komplet siq shihen edhe ne foto, kam kukulla per nje butik, jo me shume. qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim