Makineri per Kafe dhe per Akullore

Shitet nga: basri 04 Pri 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shitet Makineri per pjekjen e kafes dhe makineri per prodhimin e akullores,per arsye te mbylljes se bisnesit.

Frigoriferi-500 euro
Makina e akullores -2000 euro
Makina qe pjek kafen bashke me mullirin 1700 euro.

Makinerite jane ne gjendje shume te mire si te reja,pasi jane perdorur shume pak.

Makinerite ndodhen ne KUKES.
Mundesojme dhe kalimin e Doganes me marreveshje.

Shiten te Gjitha Bashke ose te ndara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim