Rafte dhe frigorifer per market dhe shitore te n..

Shitet nga: Eugen 03 Pri 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftet si dhe frigoriferi per markete apo /dhe shitore tjera.
jane shume pak te perdorura shume te ruajtura ashtu dhe siq shifen ne foto ,me cmim shume te volitshem!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim