Rafte te pershtatshme per kozmetik mobil shop etj

Shitet nga: orhan 23 Mar 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
3 rafte te hapura 2m-1m dy te mbyllura me xham 2m -1m dhe dy te mbyllura me xham 1m -1m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim