Raftet dhe frigoriferet e marketit

Shitet nga: Sezair 22 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten raftet dhe frigoriferet e marketit.Keto elemente parashihen per markete mbi 150m2.Gjthsej jane 21metra rafte te murit,11 metra rafte te mesit 4 rafte ballore,1 frigorifer me ngrirje te thelle me tre dyer nje frgorifer me ngrirje te thelle horizontale nje frigorifer i murit per produkte te qumshtit dhe prodhimeve te mishit me gjatesi 4.2m dhe nje frigorifer me xham.Te interesuarit le te kontaktojne ne numrin 044159422 cdo dite.Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim