Roshtili per qebaptore

Shitet nga: Bexheti 16 Pri 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shes roshtilin per qebapa eshte ne gjendje te rregullt
-eshte i perber prej Aluminit dhe ka gjama anash .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim