Shitet inventari per furr buke

Shitet nga: Afrim 08 Mar 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes inventar per furr vitrina me gjatsi 4metra nga dy metra dy copa dhe kasa ne mes plus 3 metra rafti I bukes njashtu edhe nje sharr buke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim