Tavoline dhe karrige

Shitet nga: Tavoline dhe Karrgie 12 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Ofrohen per shitje tavoline dhe karrige.
Numri kontaktues 049-610-371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim