VERIFIKUES I PARAVE

Shitet nga: Bekim 24 Jan 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Ky aparat bën verifikimin e parave nëpërmjet llampës me rreze ultraviolete të cilat i shëndrisin shenjat të cilat i kanë parat origjinale dhe i bëjnë të dallueshme sikur në fotografi.

Në viber +37744351896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim