Invertar Per Argjentari dhe Ortari

Shitet nga: rafte 10 Dhj 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për zyrë
RAFTI ME KAPAK GJAMI
GJATSIA 2.50 METER
GJANSIA 1 METER
PULTI
GJATSIA 110 METER
GJANSIA 0.60 CANTIMETER
OSHT I RUJTUN SHUM MIR DHA PAK I PERDORUR
KOMPLET 300 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim