Kompjuter me programin(softverin) per firmen

Shitet nga: Enis Rama 15 Gsh 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për zyrë
Kompjuter me programin per udheheqjen e firmes si dhe kasa,dhe printeri fiskal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim