Making dhe Inventar

Shitet nga: Bujar Puka 05 Dhj 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për zyrë
Makine Fotokopjuese, invertor per rryme, tavoline pune me karrike per zyre, tavoline komplete per zyre. Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim