CERAGEM

Shitet nga: afrim 04 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Ceragem shum pak i perdorur,ka te gjitha paisjet 3 sferosh dhe 9 sferosh me dokumentacion.
Ndihmon ne sherimin e ketyre problemeve shendetsore:
Shëron dhimbje prapa (ne shpine), dhimbje në gju, guri veshkave, problemi i veshkave, Kolesteroli, Aftësia Bilanci, Force dhe qëndrueshmëri, qarkullimi i gjakut, prodhimin e gjakut, shëron problemet e stomakut, Ulçera, hernia, problemet me zorrë, problemin e gazrave dhe zvogëlimin e peshës, shëron diabetin, tëmthit fshikëz gur, problemi i mëlçisë, verdhëz problemi astma, TB, frymë, problemi problemin bronkit, problem në zemër, Problem venë, tensioni i lartë i gjakut, presion gjaku i ulët, shpatull dhimbje, mpirje, sinus, tiroide, qelizat e trurit rritjes, dhembje të kokës, tensionin e syrit, dhimbje në gju, djegie në këmbë, dhimbje këmbë, mpirje, nerva të dobët këmbë, infeksion urinës, problemi i rrugëve urinare fshikëz, majasëll , kapsllëk etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim