Karrik elektronike sheruese me maszh

Shitet nga: Arif 16 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shes karrik electronike sarragjem sheruese per shum smundje dhe njekohsisht edhe per maszh te gjith trupit qe e programon sipas nevojes dhe deshires me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim