Paisje laboratorike per teknig te dhembeve

Shitet nga: pajtim 20 Pri 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Paisje për mjeksi
te gjithe paijet jan ne gjendje te mir dhe nuk ka kurfar problemi si jan ne foto gjithasht edhe disa elemete shtese do te vine me keto paisje . Cmimi shumm i arsyeshemm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim