Invertarin si dhe bilard xhiboks dhe ping pong

Shitet nga: Perparim 08 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shitet invertari si dhe Bilardi xhiboksi edhe ping pongu qmimi sipas marrveshjes inf per kontakt nr 044 336 373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim