Karrik reomatike

Shitet nga: Arif 07 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shitet karrika elektronike per rehabilitimin e dhebjeve te shpines qafes si dhe relaksim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim