Makina dhe inventar per biznes Furre Buke - Piceri

Shitet nga: Furrë Buke - Piceri 06 Pri 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Biznesi ka funksionar vetem 3 muaj qe do te thote paisjet jan po thuajse te reja, ne lokal jan furra,makinat, mikseri dhe paisje tjera shtese qe do te thot jan te gjitha paisjet per nje start biznesi per kete lloje biznesi (Furrë Buke - Piceri) Per me shume mund te me kontaktoni ne numrin tim te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim