Makina per Amballazhim dhe Paketim nga plastika

Shitet nga: Kushtrmi bytyqi 26 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Kjo makin është e prodhuar për të bër të mundur gjdo lloj Amballazhimi dhe paketimi nga Plastika Në forma të ndryshme .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim