Makina per furre dhe pastiqeri

Shitet nga: Rustem 21 Mar 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Makina per akullore Carpigiani, vitrina per akullore,rrotulluese per torta, sfoliatriqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim