Makina per plastikes

Shitet nga: necmedin 23 Shk 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
1. Maqina per prerjen e profilave sharra
2. Maqina ngjitese 0.2 pegla
3. Maqina per pastrimin e kandeve CNC
4.maqina per prerjen e llajsneve shabllona univerzal
5.maqina per brava dhe dorza frezja
6. Maqina per ndarjen e dritareve frezja per shtylla
lokalli mamusha
facebook plastmakkosova
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim