Maqinat per prodhimin e dyerve dhe dritareve

Shitet nga: azem 12 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Shes komplet setin e machinave per prodhimin e dyerve dhe dritareve nga PVC-ja per me shume informat kontakto mob: 044-290-111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim