Tavolina Dhe Ulse

Shitet nga: kriss 14 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
shesim tavolinat te reja te pa perdorura per darsma apo per shtepi ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim