NIVELIZIM [ YBERCUK ]

Shitet nga: Musli 03 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Bejm nivelizimin e shtepive [ objekteve ] me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim