Bejm Shiten e Tavolinav te jashtme per parqe dhe..

Shitet nga: Zdruktharia Flori 02 Pri 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Bejm Shitjen e Tavolinav te jashtme per parqe dhe Restaurante,Ju Mirpresim..

Tel:044/326/267
045/411/954
049/573/119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim