Bejm rregullimin e oborreve "GONI-D"

Shitet nga: GONI-D 19 Krr 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet
me kupza te betonit ne menyr profesjonale per me shum kontakto
ne 044515633 044937242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim